Podsumowanie projektów w ramach Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży | Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Mława

BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

WWW.BIP.GOV.PL

Tłumacz Zamigam

Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miasta Mława

Podsumowanie projektów w ramach Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży

12

1        2

W dniach 16-18 grudnia 2011 r. w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym w Konstancinie Jeziornej odbyło się spotkanie ewaluacyjne dla koordynatorów grup realizujących projekty w ramach Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży.


Spotkanie miało na celu podsumowanie realizowanych projektów, wymianę doświadczeń pomiędzy koordynatorami oraz podnoszenie umiejętności zarządzania projektami, a także podwyższanie pracy menedżerów projektu oraz działań Funduszu.

Podczas spotkania odbyła się Giełda projektów, prezentowane były projekty realizowane w mijającym roku, dokonano analizy działań projektowych (Księga rad) oraz przedstawiono Fundusz i jego beneficjentów (plany na przyszłość). Ponadto przedstawiciel Krajowego Biura Eurodesk Polska, przedstawił możliwości zdobywania informacji na temat projektów młodzieżowych, nawiązywania partnerstw międzynarodowych i wielu innych inicjatyw.

Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży wspiera finansowo i merytorycznie realizację pomysłów młodych ludzi – dofinansowuje wymiany, seminaria, szkolenia i inne inicjatywy młodzieżowe. Jego główną rolą jest rozwijanie przyjaznych stosunków pomiędzy krajami i inspirowanie młodych ludzi do działań, które pozwolą na wzajemne zbliżenie się obu narodów.

Miasto Mława od kilku lat realizuje projekty w ramach Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży. Tegoroczny projekt pod nazwą „Wytyczamy szlaki – łączymy ludzi” koordynowany przez Katarzynę Kaszubę, odbył się w dniach 3-8 sierpnia i brała w nim młodzież z Mławy i partnerskiego miasta litewskiego Raseiniai. Rezultatem projektu było wytyczenie przez uczestników trasy turystycznej łączącej oba miasta ze wskazaniem miejsc ciekawych i szczególnie wartych odwiedzenia. Bezpłatny mini-przewodnik w języku polskim i litewskim będzie dostępny w Wydziale Promocji, Komunikacji Społecznej i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta przy ul. Padlewskiego 13.

 
 
Data wpisu: 03-01-2012r.
Podmiot udostępniający informację: Urząd Miasta Mława
Osoba odpowiedzialna za informację: Magdalena Cecelska
Osoba wprowadzająca informację: Michał Orłowski
Data wytworzenia informacji: 26.09.2023 21:04:15
Data publikacji informacji: 26.09.2023 21:04:15
Data ostatniej modyfikacji: 14.12.2023 11:05:27
Liczba odsłon: 0
Pokaż rejestr zmian
Data Osoba dokonująca zmian Opis zmiany
14.12.2023 11:05:27 admin_vobacom edycja strony
14.12.2023 09:31:33 admin_vobacom edycja strony
26.09.2023 21:04:15 Michał Orłowski strona została dodana